Nowoczesne bramy i ogrodzenia QUALUM

Ogrodzenie jest ważnym elementem ozdobnym jak i praktycznym. Wybór ogrodzenia powinien poruszać wiele aspektów. Firma QUALUM zapewnia 100% zadowolenia z oferowanych usług.


Nowoczesne bramy i ogrodzenia QUALUM

Podstawą sukcesu jest dbałość o każdy szczegół projektów jak i ich inwestorów. Ogrodzenia firmy QUALUM wyróżniają się poprzez niewidoczne spawy, wysokiej jakości aluminium, duży wybór modeli ogrodzeń oraz jakość malowania, gwarantując tym estetyczny wygląd. Cechuje je innowacyjność oraz wysoka trwałość uzyskana m.in. poprzez użycie dobrej jakości materiału jakim jest aluminium.


W stałej ofercie znajdziemy gotowe rozwiązania zachowane w tradycyjnej oraz nowoczesnej stylistyce. Jak zapewnia producent, firma jest w stanie sprostać indywidualnym oraz niestandardowym wymaganiom każdego klienta.


Brama Harmonijkowa to nowoczesne rozwiązanie dla klientów ceniących sobie przestrzeń jak i nowoczesny design. Jest idealnym rozwiązaniem dla posiadłości o ograniczonej przestrzeni-po otwarciu nie koliduje z furtką oraz tuż za nią zaparkowanym samochodem.

Brama jednoskrzydłowa harmonijkowa.


Aluminiowa brama dwuskrzydłowa to tradycyjne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu. Dzięki modernizacji wygląda równie efektywnie co pozostałe rodzaje bram. Odpowiedni wybór modelu idealnie współgra z nowoczesnym budownictwem jak i klasycznymi obiektami architektonicznymi.


Nowoczesna brama przesuwna QUALUM wykonana w 100% aluminium. Solidny aluminiowy profil jezdny gwarantuje solidność, stabilność i długowieczność produktu jak i wygodę użytkowania.


Aluminiowa furtka QUALUM skonstruowana jest na solidnej aluminiowej ramie. Jest to wizytówka posesji, dla osób przekraczających próg posiadłości. Dodatkowo firma oferuje antaby do furtek tak aby zapewnić w pełni styl i funkcjonalność.


Aluminiowe przęsła QUALUM dostępne są w szerokiej gamie wzorów oraz kolorów, które wykonane są według indywidualnego projektu klienta. Wypełnienie może być zarówno poziomo jak i pionowo. Przęsła mogą być mocowane do muru jak i słupów aluminiowych, które firma QUALUM również oferuje.


Aluminiowa balustrada QUALUM dzięki wykonaniu balustrady w tym samym wzorze co ogrodzenie uzyskamy idealną spójność całej posesji.


Wygrodzenie na śmieci oraz osłony liczników są to dodatkowe elementy, które firma QUALUM może zagwarantować. Aby każdy fragment wyglądał estetycznie QUALUM proponuje wykonanie aluminiowych wygrodzeń na śmieci, osłon liczników energii, gazu lub innych elementów.

Aluminiowe wygrodzenia na śmieci oraz osłony liczników. Firma QUALUM potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Dostosują się do standardów oraz wymogów jakich oczekuje klient. Każdy element jest idealnie dopasowany pod względem koloru jak i wzoru.


QUALUM BOX-HIT sezonu! Słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy oraz wrzutnikiem na paczki. Idealne połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu.
Share This Post

Post Navigation

Zapraszamy do stołu!
Previous

Zapraszamy do stołu!

Leave review
Lubię grillowanie. Zawsze je lubiłam – zarówno pot...
Zobacz
Dopasuj meble ogrodowe do swoich potrzeb
Dalej

Ogrodowy living room

Leave review
Kanapa, fotele, stolik kawowy, stojąca lampa oświe...
Zobacz
Zapraszamy do stołu!
Previous

Zapraszamy do stołu!

Leave review
Lubię grillowanie. Zawsze je lubiłam – zarówno pot...
Zobacz
Dopasuj meble ogrodowe do swoich potrzeb
Dalej

Ogrodowy living room

Leave review
Kanapa, fotele, stolik kawowy, stojąca lampa oświe...
Zobacz